JAKOŽE, COŽE?! Foodfestival nad kterým zůstává rozum stát! Kaviár pro vegetariány nebo jedlá hlína

JAKOŽE, COŽE?! Foodfestival
Zdroj: oficiální zdroj JAKOŽE, COŽE?! Foodfestival

První víkend v říjnu si neplánujte žádnou hostinu a vyrazte mezi lidi. 4. - 5. 10. 2014 se budou na Piazza Domino na pražském Andělu servírovat neobvyklé chuťově zážitky v netradičních degustačních menu vybraných restaurací.

Secret of Raw, Molekulární kuchyně Petra Koukolíčka nebo moderní restaurace Epopey a mnoho dalších se předvedou s jedinečnými extravagantními pokrmy, které bude moct ochutnat každý návštěvník.


Přehlídka chuťových explozí


Co takhle kaviár pro vegetariány z okurek nebo máty, jedlou hlínu, čokoládu na slano nebo kouřící drink? Degustační food festival s příhodným názvem JAKOŽE, COŽE ?! vás zasvětí do těch „nejulítlejších“ chuťových kombinací předních šéfkuchařů, kteří působí ve známých pražských podnicích.

 

 

Zapojené restaurace, bary a kavárny vytvořily exkluzivně pro festival menu, jež jsou složeny z ingrediencí, které spolu na první zdání nehrají zrovna prim. Stačí však první sousto a vaše chuťové buňky, které se připravily na opravdový šok, zažijí překvapivou harmonii.

 

Chuťovky do stovky


Známé nádvoří Piazza Domino na Andělu u kina Cinestar a hotelu Andel's zahalí 4. - 5. října na pohled prapodivné pokrmy. Jíst se bude vevnitř i venku, takže účastníci mohou dorazit, i když bude deštivo. Vstupné na festival je zdarma, návštěvníci budou moci volně ochutnávat ze kteréhokoliv stánku, kde se budou ceny jednotlivých chodů pohybovat od 70 -100 Kč. Zábavu zajistí Radio City a kuchařské workshopy s šéfkuchaři.

 

 

Naučte se v kuchyni zaexperimentovat


Food festival JAKOŽE, COŽE?! pro návštěvníky připravil seriál workshopů o vaření, jež se tradičně těší v Čechách velké oblibě. Od mistra molekulární kuchyně Petra Koukolíčka se naučíte, co potřebujete u výroby kouřícího drinku, nebo vás zavedená kuchařská škola Chef Parade poučí, že chutě, které nejdou obvykle dohromady, nebo výrazně kontrastují, mohou být naprosto dokonalým spojením.

Z dalších restaurací se můžete těšit například restauraci Soup in the city, japonskou a thajskou restauraci Sake a mnoho dalších. Více o akci naleznete na FB https://www.facebook.com/events/719776411392971.

 

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář