Ovocná vína? Proč nezkusit něco nového!

VeRy by Famille Castel - 6
Zdroj: oficiální zdroj VeRy by Famille Castel - 6

Sednou si večer a dát si skleničku, kde kdo to tak má. Červené bílé, prostě klasika, ale co takhle vína s příchutí ovoce?

V květnu představila francouzská společnost FamilleCastel, která je již na trhu od roku 1949, svá nová aromatizovaná vína VeRy by FamilleCastel. Společnost se rozhodla vytvořit nová vína v reakci zákazníků na poptávku po něčem novém! Jedná se o lahodnou chuť vína a ovocné svěžesti. FamilleCastel je rodinná společnost, ve které se víno dá přirovnat k lásce.

 


Na trhu jsou čtyři druhy tohoto nového a především opravdu skvělého nápoje. FamilleCastel nabízí vína s příchutí grapefruitu, broskve, limetky a granátového jablka. Vína se vždy podávají výrazně chlazená.


Very Grapefruit


Víno s příchutí grepu je růžové víno, kde je sladší chuť, ale řekla bych, že je tam více cítit chuť vína než samotného grapefruitu. Když se napijete, cítíte chuť ovoce a poté lahodnou chuť dobrého vína.

 


Very Peach


Bíle víno, ke kterému když si přivoníte, je cítit převážně víno. Ovocná vůně broskve je tam velice cítit, mnohem více než u grapefruitu nebo limetky.

 


Very Lime


Velice jemné a chutné bílé víno. Toto víno je sladší, kde je spíše chuť limetky než chuť vína, tak jak jsme většinou všichni zvyklí na víno.

 


Very Pomegranate


Jediné červené víno. Výrazná vůně sladkého granátového jablka. Toto víno by též výborné na chuť samotného vína a granátové jablko tomu dodalo ještě více. Kdo není milovníkem červeného vína, toto víno si troufnu napsat, že udělá dojem i tak!

 

 

Tato vína jsou lehká, osvěžující a v letních měsících jsou perfektní. Je to nové zpestření do našich domácích vinoték. V České republice se dají zakoupit v prodejnách Billa, Tesco, Interspar a Žabka.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář