Propadli jste chuti sushi? Naučte se ho připravovat i doma!

Sushi
Zdroj: oficiální zdroj Sushi

Úměrně s rostoucí oblibou sushi u nás přibývá kurzů slibujících, že se z vás během několika hodin stane „sushimaster“, hbitě tvořící jednu vydařenou rolku za druhou.

K těm prověřeným patří kurzy sushi v Café Buddha Balbínova (www.cafebuddha.cz), které pravidelně pořádá majitel restaurace Café Buddha Štěpán Návrat. Na výběr je několik úrovní kurzů sushi a japonské kuchyně. Vedle hojně navštěvovaných školení pro začátečníky za 2390 Kč v Café Buddha pořádají také individuální kurzy a lekce sestavené na míru podle přání zákazníka.

 

 

Velkou výhodou je možnost zakoupení všech potřebných pomůcek (home sushi set) a ingrediencí v prvotřídní kvalitě přímo v Café Buddha, včetně ryb s garancí 100% čerstvosti. Pak už stačí jen využít nově nabitých dovedností a s chutí se pustit do domácí přípravy sushi!

 


Součástí tříhodinového kurzu pro začátečníky, který se odehrává ve velmi příjemné atmosféře, je úvodní krátké zasvěcení do japonské kuchyně a následná intenzivní praktická příprava. Dozvíte se, jak připravit sushi rýži, jak ji ochutit, jak správně nakrájet čerstvou zeleninu a ryby, jak naporcovat a nazdobit sushi a mnohé další zaručené tipy a triky zkušených kuchařů.

 

 

Postupně vznikne sushi set o 25 kusech, kde nechybí různé druhy maki, Kappa maki, Sake maki, California roll nebo Futo maki rolka. Zpestřením je osvěžující Wakame salát z mořských řas s japonským dresinkem.
 

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář