Tady koupíte Hruškovu kuchařku! PŘEHLED OBCHODŮ PO KRAJÍCH

Kuchařka Ládi Hrušky
Zdroj: TN.cz Kuchařka Ládi Hrušky

Kuchařka Ládi Hrušky v knižní podobě je konečně tady. Jenže kde jí teď dostat? S tímto dotazem volají do redakce TN.cz desítky lidí. Proto zveřejňujeme seznam prodejen po krajích, kde kuchařku Ládi Hrušky pradávají.

Láda Hruška pobláznil svými rychlými recepty doslova celé Česko. Každé další jídlo, které v rámci svých reportáží z cyklu "Levně a chutně s Láďou Hruškou" uvařil, vzbuzuje velkou vlnu ohlasů. Sami čtenáři a diváci pak posílají jak Láďovi, tak do redakce TN.cz fotografie svých výtvorů, které podle jeho receptů uvařili.

 

Recepty Ládi Hrušky - kniha

 

A protože o recepty je stále větší a větší zájem, TV Nova ve spolupráci s nakladatelství Ikar vydalo Láďovy recepty i v knižní podobě. A o kuchařku s názvem "Vaříme s Láďou Hruškou, levně a chutně..." je opravdu velký zájem.

 

Kniha je k dostání na internetu i v kamenných knihkupectvích. S Láďou Hruškou se fanoušci levného a chutného vaření mohou osobně setkat na křtu knihy "Vaříme s Láďou Hruškou“, který se koná 25. září 2014 od 19 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze.


Podívejte se na zajímavá videa s Láďou Hruškou ve speciálu Nova Plus zde.

 

V našem podrobném přehledu na konci článku najdete seznam knihkupectví ve vašem kraji, kde si můžete kuchařku koupit.

 

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář