Article list

Finalistka Petra Lišková: Vařit mě učil táta

V jednom z dílů MasterChefa vychválila porota Petřino jídlo tak, že se rozplakala. Jinak je ale tato maminka na mateřské dovolené samý úsměv. Podívejte se na video.

Vysněná kuchyně je stále ve hře. Dívejte se na MasterChef!

Každý správný kuchař potřebuje kvalitní a vybavenou kuchyni. A vy máte možnost jednu takovou vyhrát. Soutěžte s pořadem MasterChef a získejte kuchyni značky ORESI v hodnotě 200 tisíc korun!

Finalista Pavel Duda: Nemoc mi dala životní nadhled

Jedním z finalistů kuchařské show MasterChef je i šestadvacetiletý Pavel Duda, kterému na vysoké škole diagnostikovali vzácný kostní nádor. S nemocí se ale porval a nyní kráčí k pohádkové výhře.

Show MasterChef: Takhle se baví její finalisté!

Na finalisty MasterChefa čekal luxus a vytoužený oddych. Z dlouhé bojové anabáze se totiž přesunuli přímo do pohádkové vily v centru Bratislavy. Zabydlení jim nedělalo žádný problém. Podívejte se.

Matúš Dzian: Sport mě naplňuje ze všeho nejvíc

Sport je jeho celý život. Teď mu do něj vstoupila soutež, ve které si chce vyboxovat titul Masterchefa. Nahlédněte fyzicky nejzdatnějšímu účastníkovi soutěže do posilovny i do kuchyně.

První finalista jde od sporáku. Sledujte rekapitulaci 3.dílu!

Po krátkém oddychu v honosné vile čekal finalisty opravdový nářez. Poprvé stáli před Mystery boxem a poprvé proti sobě bojovali v týmech. Nejslabší článek řetězu pak soutěž opustil.

Mezi soutěžícími MasterChefa to pěkně jiskří! Víme, kdo s kým flirtuje

Už první týden společného soužití dvacítky finalistů fenomenální kuchařské show MasterChef stačil k tomu, aby dostalo prostor "harašení"!