Article list

Dámy, tenhle svalovec z MasterChefa vás dostane do kolen!

Dámské osazenstvo vily finalistů fenomenální kuchařské show MasterChef zažilo pořádné vzrušení, které je doslova vykolejilo!

Pozdvižení v MasterChef: Hodnotit přišly vybíravé celebrity!

Moderátorka Renáta Czadernová, herečka Michaela Kuklová, sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi, herec Leoš Noha nebo reportér pořadu Na vlastní oči Josef Klíma. Co mají společného?

Takhle se předvedl Červený tým s francouzskou kuchyní

Kuchaři reprezentující červený tým měli za úkol připravit jídla typická pro francouzskou kuchyni. Podívejte se na lákavé recepty, kterými se soutěžící předvedli, a nechte se inspirovat.

Modrý tým to rozjel ve španělském stylu!

Kuchaři z Modrého týmu měli za úkol připravit jídla typická pro temperamentní Španělsko. Podívejte se na přípravu lákavých jídel, která soutěžící vykouzlili, a nechte se inspirovat.

Komu to za sporákem sluší nejvíc?

Málokdo by čekal, že se mezi TOP 20 objeví také mnoho sexy osobností! Podívejte se na ty nejpřitažlivější kuchaře, kteří se v prvním finálovém souboji budou muset poprat se středomořskou kuchyní. Kdo z nich je nejvíc sexy?

Krvavý MasterChef: Prsty v mlýnku nebo vidlička v ruce

Kuchyně je prostředí, kde se může stát ledacos. Jaký je největší trapas, který se vám stal v kuchyni? Tak jsme se ptali našich „masterchefů" a mnohdy jsme zjitili pěkné bizarnosti.

Vila pro finalisty za 34 miliónů: Podívejte se na ten luxus!

Neskutečného luxusu si užívá dvacítka finalistů fenomenální kuchařské show MasterChef, kteří po pátečním velkém sítě postoupili do hlavní soutěže!