Article list

Atmosféra před ochutnávkou: Strach i velké sebevědomí

Jídla jsou na stole a amatéři čekají, až ochutná porota, která se zrovna neusmívá. Kdo ze soutěžících si věřil a kdo si moc šancí nedával? Nasajte atmosféru před osudovým rozhodtnutím.

MasterChef: Řezání, řezání, řezání. Do cibule i do soutěžících

Soutěžící řezali cibuli, porotci pak museli ořezat padesátku účastníků na pouhých dvacet. Byly to náročné tři dny.

Emoce, stres i euforie: MasterChef má 20 nejlepších

Padesátka nejlepších bojovala o postup mezi dvacet amatérů, kteří se přibliží snu v podobě titulu MasterChef. Rozhodovaly jejich schopnosti i to, jak zvládají emoce.

Dusno v MasterChef: Porota musela volat otci soutěžícího Pavla

Pavel Duda, jehož dojemný příběh boje s rakovinou zaujal celé Česko, si už dnes večer zažije šílený stres! Drsná porota zavolala jeho rodičům! Pavlův sen se hroutí...

2. díl MasterChefa: Delikatesy i velké propadáky

Jak se padesát nejlepších amatérských kuchařů z Česka a Slovenska vypořádalo s náročným třídenním výcvikovým táborem? Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů z druhého dílu show MasterChef.

Pláč v MasterChefovi! Drsní šéfkuchaři konejšili soutěžící v náruči, koukejte!

V kuchařské show Masterchef se odehrála další emočně vypjatá scéna, z níž běhá mráz po zádech! Soutěžící Petru Liškovou totiž porota rozplakala tak, že ji následně museli drsní šéfkuchaři utěšovat v náruči.

Máte večer rande a chcete skórovat? Snězte tohle!

Šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Martin Korbelič nám prozradil recept na afrodiziakální dezert. Podívejte se, čím zabodujete!