Novinky

Renata Langmannová a Ondřej Novotný moderátory nového kulinářského pořadu Což takhle dát si…

TV Nova přináší další online pořad vlastní výroby a představuje první díl kulinářského seriálu se špetkou adrenalinu dochucený jemnou krásou. Jde o samostatný online pořad internetového portálu Nova Plus, kde manželé Ondřej Novotný a Renata Langmannová ukazují své schopnosti v kuchyni.

COŽ TAKHLE DÁT SI... Roman Vojtek si pro vás připravil dědečkovy koule VIDEO

Pořad, který nepočítá kalorie a ve kterém se hvězdy podělí nejen o své recepty, ale i o zážitky ze svého soukromí! Podívejte se na první díl.

MasterChef je zpět! Televize Nova připravuje novou řadu celosvětově úspěšné show

Fenomenální kuchařská show MasterChef se vrátí na obrazovky televize Nova a splní sen jednomu z českých amatérských kuchařů. Nová řada populární a celosvětově úspěšné show MasterChef odstartuje už letos na podzim a přinese souboj kuchařských talentů, emoce, přehlídku nevídaných výtvorů z rukou amatérů i pohnuté lidské osudy a trnitou cestu za titulem MasterChef, finanční výhrou půl milionu korun a vydáním vlastní kuchařky.

TIP: Pokračování nejúspěšnější kuchařky od TV Nova již v prodeji!

Fanoušci levného a chutného vaření se na přelomu dubna a května dočkají dalšího knižního vydání diváckých oblíbených receptů, které jsou zvyklí vídat na obrazovkách TV Nova. V nové kuchařce s názvem "Levně a chutně – Vaříme s Novou“ čtenáři naleznou celkem 70 originálních receptů, které jsou řazeny přehledně dle použitých surovin.

HLASTE SE do nové KUCHAŘSKÉ SHOW Nejlíp vaří moje máma!

Jsou vaše recepty vyhlášené? Jste rodič, který má v kuchyni vždy pravdu, a je vaší ratolesti 15 a více let? Přihlaste se do nové kuchařské soutěže televize Nova, užijte si spoustu zábavy a hrajte o desetitisícové ceny!

JAKOŽE, COŽE?! Foodfestival nad kterým zůstává rozum stát! Kaviár pro vegetariány nebo jedlá hlína

První víkend v říjnu si neplánujte žádnou hostinu a vyrazte mezi lidi. 4. - 5. 10. 2014 se budou na Piazza Domino na pražském Andělu servírovat neobvyklé chuťově zážitky v netradičních degustačních menu vybraných restaurací.

Milujete koktejly? Tyhle určitě ještě neznáte

Jaké jsou typické české koktejly? Zapomeňte na "beton" nebo "houbu" a zkuste něco nového.

Tady koupíte Hruškovu kuchařku! PŘEHLED OBCHODŮ PO KRAJÍCH

Kuchařka Ládi Hrušky v knižní podobě je konečně tady. Jenže kde jí teď dostat? S tímto dotazem volají do redakce TN.cz desítky lidí. Proto zveřejňujeme seznam prodejen po krajích, kde kuchařku Ládi Hrušky pradávají.

Tipy na štrúdl jako od babičky!

Máte už první letošní jablka? Je čas se jich chopit a vykouzlit z nich dobrotu, kterou mají všichni rádi.

Horké jahody ve stylu Emila Dynybyla pro podzimní zahřátí

Už naše prababičky žijící v období první republiky věděly, jak se v tuhých mrazech zahřát – horkým nápojem s troškou alkoholu.

Grilované jehněčí hřebínky s chřestem

Víno a jídlo patří k sobě: grilované jehněčí hřebínky s chřestem ve spojení s Rulandským modrým 2011.

Průvodce rokem v supermarketu: Kdy je která zelenina nejlevnější?

Odpovídají ceny zeleniny sezóně? Platí, že v měsících, kdy se daná zelenina sklízí, je současně i nejlevnější? Na tyto otázky se pokusil odpověděl portál Kupi.cz, který hlídá ceny v řetězcích. A jak už to se supermarkety bývá, není odpověď zrovna jednoznačná.

Banány léčí deprese, tlak, bradavice i anémii

Zdravé ovoce, které se dá jíst téměř kdekoli, snadno se loupe, je chutný a rychle zasytí.

NOVÝ RECEPT: Láďa Hruška peče skvostné JABLKOVÉ RŮŽIČKY!

S novým receptem Ládi Hrušky oslníte každou návštěvu. Je to ideální dezert ke kávě a vypadá opravdu skvostně - jde o jablkové růžičky.

Sushi My Way - moderní variace na japonskou klasiku

Zkušený kuchařský tým z Café Buddha jako první v Praze přišel s novými formami a variantami oblíbeného japonského jídla. Sushi My Way představuje řadu netradičních chuťových kombinací a moderní zpracování sushi, mezi které patří i smažení celé suši rolky v tempurovém těstíčku, ve výsledku přinášejí nezapomenutelný gurmánský zážitek.

Propadli jste chuti sushi? Naučte se ho připravovat i doma!

Úměrně s rostoucí oblibou sushi u nás přibývá kurzů slibujících, že se z vás během několika hodin stane „sushimaster“, hbitě tvořící jednu vydařenou rolku za druhou.

Škvarková pomazánka

Tradiční pomazánka je chutnou svačinkou, i malým pohoštěním k vínu.

Kam na skeničku? Okoštujte atmosféru ve vinném pubu Šenkovna

„Sejdeme se na Ípáku,“ snad slyšel, nebo řekl každý, kdo se kdy v Praze pohyboval. Kde tady však najdete místo na příjemnou chvilku u skleničky dobrého vína? Na Sokolské 60 najdete fine wine pub Šenkovna s letní terasou, ve kterém naleznete nepřeberné množství druhu vybraných vín a domácích pochutin.

Ovocná vína? Proč nezkusit něco nového!

Sednou si večer a dát si skleničku, kde kdo to tak má. Červené bílé, prostě klasika, ale co takhle vína s příchutí ovoce?

Holdujete vegetariánské kuchyni? Víme, kde si pochutnáte!

Předvelikonoční půst je v plném proudu. Rezervační systém Restu.cz radí, kde si můžete pochutnat střídmě i zdravě.

< Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10